DOBROVOLNÍCI

 

Zažijte pocit užitečnosti a získejte nové přátele :-) 

 

U nás si můžete vyzkoušet, jaké to je pomáhat druhým. Nezáleží na tom, kolik je Vám let, důležité je chtít. Stačí věnovat jen kousek svého volného času (třeba hodinu týdně) školákům v našem centru a pomoci jim třeba z doučováním. Klidně můžete uplatnit své dovednosti a naučit je třeba něco nového. A pokud se ostýcháte, přijďte se k nám třeba jen podívat. Máme oficiálně otevřeno dva dny v týdnu ve středu a v pátek od 15 do 18 hodin. Středy jsou většinou vyhrazeny dámskému kolektivu různého věku, čili je tu pěkný babinec. Středa je také v Centru dnem doučování, malování, kreativního tvoření nebo gospel zpěvu. A pátky jsou pro změnu spíše pánského charakteru. Pátky patří stolnímu hokeji (tzv. šprtci), večerním táborákům a dalším volnočasovkám: pingpong, výpravy do plaveckého bazénu nebo na fotbalové hřiště apod.

 

Program dne si tvoříme sami, podle toho, kolik zrovna je času a v jakém jsme skupenství, čili nikde není psáno, že to nemůže být jinak. Pokud je vaším snem dělat něco jiného, než o čem tu píšeme, není problém J

 

Pro dobrovolníky nabízíme vyžití v několika formách:

  1. pomoc při jednorázových akcích (jako je např. vinobraní, masopust, den dětí apod.)
  2. pomoc školákům přímo na základních školách
  3. dobrovolnická činnost v DDM Trend
  4. dobrovolnická činnost v Léčebně dlouhodobě nemocných a v nemocnici
  5. dobrovolnická činnost přímo v Centru Hláska (volnočasové aktivity s předškolními dětmi, volnočasové aktivity se školáky, doučování)

 

Pokud se rozhodnete zkusit dobrovolnictví, třeba jen na jeden den, napište nám email, nebo rovnou přijďte ve středu či v pátek od 14 - 17 hodin.